Hmm... satt och tittade in i karet nu. Och plötsligt så förstod jag att det inte blir mer nu. Nu är projektet klart, och jag kan bara luta mig bak och njuta!
Men naturligtvis kommer det fortfarande hända saker, som ändringar av inrednings, fiskar, osv. som ni måste följa varje gång jag uppdaterar. ;) Men "Grundstenen" är lagd och färdig, sen får jag bygga på och ändra om sen. :)
Slutresultatet blev inte riktigt som jag planerat från början, men jag vet inte om det är positivt eller negativt. Men om något går åt helsike med fiskarna jag har nu, så kommer jag troligen testa mig på blandningen jag tänkte från början. (Se första inlägget)
Tack för alla härliga tips, utan er hade det inte blivit ens hälften så bra!
Hoppas ni fortsätter läsa uppdateringarna av tråden dock, för ett projekt slutar aldri sålänge man har akvariet kvar. :)
