karrokaja skrev:Ja juste du nämde ju frigoliten där.
Får ta och använda dej som min byggarguru;) du verkar veta vad du gör för det blir både snyggt och i ekonomisk väg ganska hanterbart.
Nja den är inte speciellt snygg... hanterar inte programmet då jag bara haft det i några dagar. Men försöker iaf att rita efter verkliga mått... dessutom har jag lite krångel med att spara filerna i typ JPEG eller nåt annat lätt format, bara för att visa.
Annars kan jag ju skicka den till dej så kan du öppna den i din sketchup.
Jag blir faktiskt nöjd själv med bygget men om jag är så duktig vet jag inte bara för att man råkar lyckas en gång... Så om du ska ha mig som din byggerguru vet jag inte om det är något jätte bra idé. Men klar jag kan försöka hjälpa dig på vägen om det dyker upp några problem för dig.
Nja de e nog ingen mening du skickar nått till mig, vet inte ens vad en sketchup är, vet bara vad ketchup är=)
