Det är svårt att se, men jag tror att det har blivit lite värre sedan igår. Det är ingen jätteskillnad, men jag tyckte att de såg ut som om såren har blivit djupare speciellt det nedersta såret tycker jag har blivit lite lite större.
Här lägger jag upp lite nya bilder:
http://i259.photobucket.com/albums/hh316/Passat_35i/DSC_0562.jpg
På denna bild är lite närmre och jag inte om det är på väg att bli mera bort frätt eller om det är på väg att läka, det syns från kanten mot roten att det är lite rosa, jag vet inte om är så att såret är på väg så långt in. Hoppas att det gick att förstå var jag menade att det såg rosa ut.
http://i259.photobucket.com/albums/hh316/Passat_35i/DSC_0567.jpg
Har lagt upp samma bild igen men zoom på fenan och har markerat det område jag pratade om. Är detta tecken på läkning eller är det på väg att bli värre?
http://i259.photobucket.com/albums/hh316/Passat_35i/Fenrta.jpg
Ska jag köpa medicin och börja behandling eller ska jag vänta lite till? Det är öppet imorn, men annars måste jag vänta till på lördag innan jag kan köpa något.