<BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>citat:<hr height=1 noshade id=quote>Att du upplever en del synpunkter som gnäll är ju tråkigt, men de som styr här på Zoopet vill ju ha åsikter och synpunkter. <hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>För mig är det stor skillnad på just synpunkter och gnäll och jag har aldrig upplevt vettiga synpunkter som gnäll.
<BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>citat:<hr height=1 noshade id=quote>Ok GooGoo men jag tog åt mig eftersom du citerade mitt inlägg och sedan lade din undran. <hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>Det var verkligen inte min mening och det ber jag om ursäkt för!
<BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>citat:<hr height=1 noshade id=quote>Att jag kan uttrycka mig väl hårt i skrift är ett problem jag dragits med sedan länge, och det är inte alls meningen att såra någon. <hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>Det trodde jag inte heller Peter.
<BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>citat:<hr height=1 noshade id=quote>Poff! Det kändes vart den sparken var riktad, även om undertecknad inte är det minsta avundsjuk på någons symboler. Är det inte nån här som brukar prata om att visa respekt inför varandra?
<hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote> På vilket sätt anser Du att jag inte visar respekt?
H<img src=icon_smile_clown.gif border=0 align=middle>H