Admin la, efter önskemål, in en knapp för att komma tills ens egna startade ämnen. kanonbra då man kanske vill länka till nån projekt-tråd man gjort nån gång.
men nu är den knappen försvunnen!? ( se bild)
sen hittar jag inte forumets regler heller. fick tillsut googla på det för att komma till dom. var inte de heller en en knapp förut?
Asså knappen "nya inlägg" finns inte kvar när jag väl tryckt på nya inlägg. Måste gå tillbaka till "forum" för att kunna klicka på nya inlägg igen.
Jag använder enbart den knappen på forumet. Så det är jävligt irriterande att behöva gå tillbaka till forum hela tiden för det. Går det fixa till så att sen jämt finns där. Så var det ju förut.
Får fundera hur den länken ska vara. Den innehåller ditt medlemsnummer och det måste vara med i länkadressen för att det funkar. Får jag veta hur man gör det så kan jag lägga in knappen.
Får fundera hur den länken ska vara. Den innehåller ditt medlemsnummer och det måste vara med i länkadressen för att det funkar. Får jag veta hur man gör det så kan jag lägga in knappen.
Men du gjorde ju en innan. På min begäran dessutom. Jag har ingen aning om hur man gör men det fanns en knapp innan dom gick till mina startade ämnen. Använde den ofta o sen var den plötsligt borta.
Skitenkelt, inte lika uppenbart som förr men det funkar ju lika bra :)
Är det svårt att få till den så är det ju lika bra att köra på i vanlig ordning :)
fattar inte hur svårt det kan va när den fanns innan? jag är sån att jag högerklickar på länkar o öppnar i ny flik. irriterande att behöva klicka ännu en gång. bäst av allt hade ju varit att ha sin profil i en spalt vid sidan så man slipper gå in på den överhuvvetaget
nu plötsligt fanns en en knapp " mina ämnen" - bra tyckte jag - men då tyckte zoopet att jag skulle begränsa min sökning...
Knapp under konstruktion eller en subtil påpekning att man tjatat för mycket?
Fattade väl inte att det var så pass avancerat att fixa till så då slutar jag tjata. Haha. Trodde i min enfald att du kunde snurra ihop det där på 2 röda då den funnits innan. Men det är lugnt jag får klicka en gång extra :-P